Oferta


Zadaszenie tarasu

Nasza oferta obejmuje m.in. wiaty przystankowe, garażowe, stadionowe a także wiatrołapy i łączniki, które stanowią zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i ułatwiają swobodne poruszanie się między poszczególnymi obiektami (w tym przypadku są to głównie pergole czy łączniki). Wykonujemy także profesjonalne zadaszenie tarasu.

Nasza oferta jest elastyczna, ponieważ odpowiadamy na zapotrzebowanie Klientów i bierzemy pod uwagę także ich autorskie pomysły w zakresie konstrukcji, kolorystyki, wypełnienia oraz wymiarów. Zajmujemy się pomiarem, profesjonalnym doradztwem, gwarantujemy także dostawę i fachowy montaż.

Najczęściej stosowane przez nas materiały to:

  • poliwęglan komorowy- jest lekki, dobrze przepuszcza światła i ma dobrą izolacyjność termiczną
  • poliwęglan lity – cechuje go duża odporność na uszkodzenia dzięki znacznej twardości
  • pmma, plexa – tworzywo stosowane także do zadaszeń, dostępne w bogatej gamie kolorów
  • płyty profilowane z PCW – trapezowe lub faliste o różnych profilach, odpowiadają onduline, eurofali, eternitowi i profilom blach Pruszyńskiego.

Konstrukcje zadaszeń:

  • blacha stalowa zabezpieczona przed korozją (ocynkowana)
  • aluminium
  • możliwa surowa konstrukcja lub pomalowana proszkowo (dowolny kolor RAL)
  • dodatkowe akcesoria (rynny, opierzenia)
  • systemowe taśmy i uszczelki

Zalety zadaszenia tarasu:

Jego zastosowanie umożliwia przebywanie na świeżym powietrzu bez względu na panujące warunki atmosferyczne, a więc nie tylko w czasie upalnego lata. Konstrukcja świetnie zabezpiecza bowiem przed deszczem i nadmiernym nasłonecznieniem. Ochrona ta dotyczy zarówno ludzi, jak i mebli ogrodowych i innych sprzętów, które w innym wypadku mogłyby ulec zniszczeniu. Jednocześnie dach zapobiega nadmiernemu nagrzaniu się posadzki (w szczególności drewnianej), przez co zwiększa jej żywotność. Zabezpiecza przed zbyt wysoką temperaturą również wnętrza pomieszczeń bezpośrednio sąsiadujących z tarasem.

Precyzyjnie wykonane zadaszenie w odpowiednio dobranej kolorystyce dobrze komponuje się z konstrukcją budynku, podwyższając tym samym jego estetykę. Jednocześnie daje efekt zacienienia i zapewnia poczucie prywatności, chroniąc przed wzrokiem sąsiadów. Dzięki temu przekształca taras w miejsce zaciszne, spokojne i idealne do odpoczynku.

Tego typu konstrukcje ze względu na wymiary i chrakter zastosowań wyceniamy indywidualnie po podaniu określonych parametrów.
Przejdź do formularza kontaktowego

Użyj wyszukiwarki, aby znaleźć produkty w naszym sklepie eplexi.pl

Copyright © 2012 PHU Techplast

ul. Wybudowana 28
63-200 Jarocin